Publications Office of the EU
Francija-Le Puy-en-Velay: Dela za zaščito strme obale - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Le Puy-en-Velay: Dela za zaščito strme obale

  • Uverejnené
    12/07/2017
  • Rok
    11/08/2017
  • Odpiranje ponudb
    28/08/2017
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Département de la Haute-Loire
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: FRK13 Haute-Loire
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45243100 Dela za zaščito strme obale
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,140,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
17CONF0
Opis

Le présent accord-cadre concerne la réalisation de travaux de confortement et de protection des talus et versants rocheux sur l'ensemble du département de la Haute-Loire. Il comprend entre autres la réalisation de purges, la pose de grillages, d'ancrages passifs, de filets de cable et d'écrans pare-blocs. Un CCTP, un bordereau des prix et un détail estimatif seront établis pour chaque nouvelle opération correspondant à un marché subséquent.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Departement de la Haute-Loire
Poštni naslov: direction Ressources et Ingénierie Service Juridique et Achats 1 Place Monseigneur de Galard Cs20310
Kraj: Le Puy-en-Velay Cedex
Koda NUTS: FR723
Poštna številka: 43009
Krajina: FRA
Glavni naslov: http://hauteloire.marcoweb.fr
Po elektronski pošti:
http://hauteloire.marcoweb.fr
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z several izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
28/08/2017 08:30
Kraj izvajanja
Ni na voljo
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
1,140,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.