Publications Office of the EU
Art. 132 Ustawy PZP - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Art. 132 Ustawy PZP

  • Uverejnené
    25/02/2025
  • Rok
    24/03/2025
  • Odpiranje ponudb
    24/03/2025
  • Oddano
    05/06/2025
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Gospodarska panoga (glavna CPV)
38510000 Mikroskopi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3,321,000.00 PLN
Referenčna številka ponudbe
23/ZP/Ra/KPO/2025
Opis

Dostawa mikroskopu konfokalnego z systemem optycznym typu odwróconego do IHAR-PIB

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://ihar.eb2b.com.pl/open-auctions.html
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: dovoljeno
https://ihar.eb2b.com.pl/open-auctions.html
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
24/03/2025 09:00
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Cena
Ponder (odstotek, točno) : 80
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Długość gwarancji
Ponder (odstotek, točno) : 20
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
3,321,000.00 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: CARL ZEISS sp. z o.o.
Poštni naslov:
Kraj: Poznań
Poštna številka: 61-622
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.