Publications Office of the EU
Romunija-Baia Mare: Storitve na področju veterine - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Romunija-Baia Mare: Storitve na področju veterine

  • Oddano
    24/03/2022
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: RO114 Maramureş
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
85200000 Storitve na področju veterine
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
932,424.96
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
932,424.96 RON
Referenčna številka ponudbe
3695123_2022_PAAPD1354515
Opis

Concesionarea serviciilor prevăzute la art. 15 alin. (2) şi (7) din Ordonanţa Guvernului nr. 42/2004, cu modificările şi completările ulterioare, respectiv servicii de supraveghere, prevenire, control şi eradicare a bolilor la animale, a celor transmisibile de la animale la om, protecţia animalelor şi protecţia mediului, servicii de identificare şi înregistrare a animalelor şi a mişcării acestora,
în condiţiile legii, precum şi de corectare a eventualelor erori sau neconformităţi generate de nerespectarea termenelor de înregistrare sau de greşeli de înregistrare și serviciile prevăzute la art. 15 alin (7) din Ordonanța Guvernului nr. 42/2004, aprobată cu modificări și compeltări prin Legea 215/2004, cu modificările și completările ulterioare, respectiv

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Other
Ocenjena vrednost
932,424.96
Končna pogodbena vrednost
932,424.96 RON
Oddaja naročil
Uradno ime: C.M.V. Dr. BALAȘ VASILE
Poštni naslov: Vadu Izei nr 728
Kraj: Vadu Izei
Poštna številka:
Krajina: ROU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.