Publications Office of the EU
Francija-Angouleme: Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Angouleme: Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene

  • Uverejnené
    03/07/2018
  • Rok
    14/08/2018
  • Odpiranje ponudb
    14/08/2018
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Centre hospitalier Angoulême
Kraj izvajanja
NUTS code: FRI31 Charente
Naslov kupca
NUTS code: FRI31 Charente
Gospodarska panoga (glavna CPV)
60130000 Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
9
Referenčna številka ponudbe
2018-E-22
Opis

La présente consultation a pour objet des prestations de transports de patients, pour les établissements composants le Groupement hospitalier de territoire de Charente.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Centre hospitalier d'Angoulême
Poštni naslov: Cellule marchés, rond-point de Girac, CS 55015 Saint-Michel
Kraj: Angouleme Cedex 9
Koda NUTS: FRI31
Poštna številka: 16959
Krajina: FRA
Kontaktna oseba: M. Roger Stéphane
Glavni naslov: http://www.ch-angouleme.fr/
Po elektronski pošti:
http://ch-angouleme.e-marchespublics.com
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
14/08/2018 14:00
Kupci
Centre hospitalier Camille Claudel
Centre hospitalier de La Rochefoucauld
Centre hospitalier de Confolens
Centre hospitalier de Ruffec
Centre hospitalier de Châteauneuf
Centre hospitalier du Sud-Charente
Centre hospitalier intercommunal du Pays de Cognac
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.