Publications Office of the EU
Odstranjevanje dreves, grmovnic, rastlin, košnja travnikov, košnja šotišč, varstvo redkih rastlinskih območij v Narodnem parku Poleski leta 2025 - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Odstranjevanje dreves, grmovnic, rastlin, košnja travnikov, košnja šotišč, varstvo redkih rastlinskih območij v Narodnem parku Poleski leta 2025

  • Oddano
    22/10/2025
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Poleski Park Narodowy
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: PL811 Bialski
Gospodarska panoga (glavna CPV)
77000000 Storitve na področju kmetijstva, gozdarstva, hortikulture, akvakulture in čebelarstva
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
171,509.80 PLN
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

1. odstranitev poljščin brez odstranitve biomase (22,33 ha) 2. odstranitev poljščin z odstranitvijo biomase (4,55 ha) 3. košnja travnikov in travišč z odstranitvijo košene biomase (8,59 ha) 4. odstranitev dreves in grmičevja z odstranitvijo biomase (2,75 ha) 5. lov na tujerodne vrste (0,14 ha) 6. odstranitev dreves in grmičevja tujih vrst (2,85 ha)

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Ni na voljo
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Wykonanie części prac z polegających na usuwaniu drzew i krzewów lub odrośli drzew i krzewów lub wykaszaniu bez użycia narzędzi mechanicznych - 40%.
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
171,509.80 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Zakład Usług Leśnych Zbigniew Marciniak
Poštni naslov:
Kraj: Sobibór
Poštna številka: 22-200 Włodawa
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.