Publications Office of the EU
Francija-Chambery: Storitve v zvezi z odpadki - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Chambery: Storitve v zvezi z odpadki

  • Uverejnené
    06/04/2022
  • Rok
    02/05/2022
  • Odpiranje ponudb
    02/05/2022
  • Oddano
    16/06/2022
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
ght Savoie-Belley
Kraj izvajanja
NUTS code: FRK Auvergne-Rhône-Alpes
Naslov kupca
NUTS code: FRK27 Savoie
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90500000 Storitve v zvezi z odpadki
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
4,000,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
311,134.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
20
Referenčna številka ponudbe
2022_fcs_0004
Opis

collecte et traitement des déchets des établissements du Ght Savoie-Belley et de la Blanchisserie des Hôpitaux de Savoie (Bhs)

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://agysoft.marches-publics.info/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
02/05/2022 12:05
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.