Publications Office of the EU
Češka-Praga: Vlečna vozila, ki se uporabljajo na peronih železniških postaj - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Češka-Praga: Vlečna vozila, ki se uporabljajo na peronih železniških postaj

  • Uverejnené
    31/05/2017
  • Rok
    13/07/2017
  • Odpiranje ponudb
    13/07/2017
  • Oddano
    18/01/2018
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
České dráhy, a.s.
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: CZ0 Česko
Gospodarska panoga (glavna CPV)
42415300 Vlečna vozila, ki se uporabljajo na peronih železniških postaj
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
17,600,000.00 CZK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
17,600,000.00 CZK
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Předmětem Rámcové dohody je sjednání podmínek pro dodávky manipulačních vozíků, dle zadané technické specifikace, používaných v provozních jednotkách zadavatele pro dopravu materiálu.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: České dráhy, a.s.
Nacionalna registracijska številka: 70994226
Poštni naslov: Nábřeží L. Svobody 1222/12
Kraj: Praha 1
Koda NUTS: CZ0
Poštna številka: 110 15
Krajina: CZE
Kontaktna oseba: Ing. Martin Stejskal
Glavni naslov: http://www.cd.cz
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
13/07/2017 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
17,600,000.00 CZK
Končna pogodbena vrednost
17,600,000.00 CZK
Oddaja naročil
Uradno ime: TPC Industrz Czech Republic, a.s.
Poštni naslov: Biskupský dvůr 2095/8
Kraj: Praha 1-Nové Město
Poštna številka: 110 00
Krajina: CZE
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.