Publications Office of the EU
CZ-Jihlava: Gradbena dela na stavbah, povezanih z zdravstvom in socialnim varstvom, na krematorijih in javnih straniščih - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-Jihlava: Gradbena dela na stavbah, povezanih z zdravstvom in socialnim varstvom, na krematorijih in javnih straniščih

  • Oddano
    10/05/2013
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: CZ063 Kraj Vysočina
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45215000 Gradbena dela na stavbah, povezanih z zdravstvom in socialnim varstvom, na krematorijih in javnih straniščih
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
59,491.00
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
1180.
Opis

Na vyžádání provozovatele Stacionáře byly provedeny vnitřní malby a nátěry i ve stávající budově všech prostor, odečtena položka oprava nátěrů z výkazu výměr dle PD. Při zemních pracích byla zjištěna nesoudržnost zeminy výkopu pro základovou patku venkovního pilíře, byla zvětšena základová pata včetně výkopu. Při opravě angl. dvorku doplněna omítka pro svislou izolaci. Bourání a demontáž stavebních prvků (dlažba a beton) pod nově pokládanou zámkovou dlažbu na vstupu do budovy včetně přesunu hmot a uložení na skládku. Při demontáži stropních panelů byla zjištěna rozdílná tloušťka oproti PD o 50mm, odečtena položka demontáž panelů tl. 200mm.- Při rekonstrukci střechy byla dohodnuta změna ukončení střešního pláště na atikách a těsnění stavebních prvků ve střešním plášti, kdy bylo upuštěno od oplechování poplastovaným plechem a celý střešní plášt včetně atik a prostupů byl proveden jako systémový prvek střešní folií a integrovaných PVC prvků pro prostupy střešním pláštěm. Na žádost provozovatele byla provedena změna v provedení zakrytí radiátorů, všechny dřevěné konstrukce zakrytí radiátorů budou překryty jednou krycí deskou přes stávající desku za účelem zpevnění konstrukce a sjednocení povrchů zakrytí radiátorů v celé budově. Nově položená deska nahradí vnitřní parapety. Odečteny položky vnitřních parapetů a lokální opravy zakrytí radiátorů. Na žádost provozovatele Stacionáře byly provedeny dodatečné práce na rozšíření komfortu ovládání jednotlivých elektrozařízení. Dále byl objekt napojen na metropolitní síť.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
59,491.00
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: Podzemní stavby Jihlava, spol. s r.o.
Poštni naslov: Pávovská 913/12a
Kraj: Jihlava
Poštna številka: 586 01
Krajina: CZE
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.