Publications Office of the EU
DELEGACIJA UPRAVLJANJA SORTIRNE DEJAVNOSTI PAPIRNIH ODPADKOV, KARTONSKIH, KMETNIH, PLASTIČNIH IN STICLE, KI JIH LOČA SEKTOR 4 NAJBOLJŠEGA DRŽAVA - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

DELEGACIJA UPRAVLJANJA SORTIRNE DEJAVNOSTI PAPIRNIH ODPADKOV, KARTONSKIH, KMETNIH, PLASTIČNIH IN STICLE, KI JIH LOČA SEKTOR 4 NAJBOLJŠEGA DRŽAVA

  • Uverejnené
    09/09/2024
  • Rok
    21/10/2024
  • Odpiranje ponudb
    21/10/2024
  • Oddano
    16/12/2025
  • Danes
    07/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI)
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: RO321 Bucureşti
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90500000 Storitve v zvezi z odpadki
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
20,712,120.00 RON
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
19,044,380.00 RON
Referenčna številka ponudbe
4316422/2024/19
Opis

Sektor 4 v Bukarešti je v pospešenem procesu urbanega, gospodarskega in družbenega razvoja, rast prebivalstva in ozemeljske omejitve pa zahtevajo prilagojene ukrepe za zagotavljanje potreb po javni sanaciji, da se ohrani normalen življenjski standard. Izraz „pogodba o prenosu upravljanja storitve“ v smislu določb te dokumentacije pomeni pogodbo o izvajanju javne službe, opredeljeno z zakonom št. 98/2016. Postopek oddaje javnega naročila je odprt spletni razpis, ki se bo zaključil s sklenitvijo pogodbe o prenosu upravljanja sanitarne storitve za obdobje petih let. Število dni, do katerih se lahko zahtevajo pojasnila pred rokom za oddajo ponudb: 18 dni. Pojasnila, zahtevana po tem roku, ne bodo več upoštevana. Javni naročnik bo na vse zahteve po pojasnilih/dodatnih informacijah odgovoril jasno in v celoti enajsti dan pred rokom, določenim za predložitev ponudb.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.e-licitatie.ro
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.e-licitatie.ro
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
21/10/2024 14:00
Metoda oddaje
Nivelul de asigurare a protecției mediului „rata de valorificare”
Ocenjena vrednost
20,712,120.00 RON
Končna pogodbena vrednost
19,044,380.00 RON
Oddaja naročil
Uradno ime: SOLID WASTE OPERATION
Poštni naslov:
Kraj: Popesti-Leordeni
Poštna številka: 077160
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.