Publications Office of the EU
Madžarska-Siófok: Bančne storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Madžarska-Siófok: Bančne storitve

  • Uverejnené
    15/06/2013
  • Rok
    24/06/2013
  • Oddano
    08/08/2013
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Dunántúli Regionális Vízmű Zrt.
Kraj izvajanja
NUTS code: HU232 Somogy
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
66110000 Bančne storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
674,000,000.00 HUF
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
674,000,000.00 HUF
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Számlavezetés és folyószámlahitel biztosítása:
— Számlavezetés: 1 db HUF számla + 2 db alszámla (+500 % eltérés lehetséges); 1 db devizaszámla),
— Folyószámlahitel biztosítása 1 475 000 000 HUF (azaz egymilliárd-négyszázhetvenötmillió HUF) értékben.
A folyószámlahitelre vonatkozó szerződésrész lejárata 2014.12.31., míg a számlavezetésre vonatkozó szerződésrész lejárata 2015.12.31.
Ajánlatkérő a folyószámlahitel fennállása alatt - a technikai átállást követően - a vevői számlák tekintetében a forgalom 80 %-át 45 napon belül a nyertes ajánlattevőhöz irányítja.
Ajánlatkérő 2013. évi éves nettó árbevétele várhatóan meghaladja a 17 000 000 000 HUF-ot.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: EXANDAS Szolgáltató Kft.
Poštni naslov: Kossuth tér 16-17. fsz. 6.
Kraj: Budapest
Poštna številka: 1055
Krajina: HUN
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
674,000,000.00 HUF
Končna pogodbena vrednost
674,000,000.00 HUF
Oddaja naročil
Uradno ime: Kereskedelmi és Hitelbank Zrt.
Poštni naslov: Lechner Ödön fasor 9.
Kraj: Budapest
Poštna številka: 1095
Krajina: HUN
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.