Publications Office of the EU
Češka-Olomouc: Storitve sajenja in vzdrževanja zelenih površin - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka-Olomouc: Storitve sajenja in vzdrževanja zelenih površin

  • Uverejnené
    28/07/2021
  • Rok
    24/08/2021
  • Odpiranje ponudb
    24/08/2021
  • Oddano
    15/09/2021
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Česká republika - Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Olomoucký kraj
Kraj izvajanja
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Naslov kupca
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Gospodarska panoga (glavna CPV)
77310000 Storitve sajenja in vzdrževanja zelenih površin
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
154,251,800.00 CZK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
9,453,782.95 CZK
Referenčna številka ponudbe
SP8186/2021-521101
Opis

Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky na služby je realizace prioritních prvků plánu společných zařízení, a to protierozní mez PM1, lokální biokoridor LBK 9 a LBK 10 a zalesnění L1 navržených komplexní pozemkovou úpravou v k. ú. Stará Ves u Přerova, včetně následné 3leté péče o vysazenou zeleň.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://zakazky.spucr.cz/vz00034776
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
24/08/2021 09:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
154,251,800.00 CZK
Končna pogodbena vrednost
9,453,782.95 CZK
Oddaja naročil
Uradno ime: KAVYL, spol. s r.o.
Poštni naslov: Mohelno 452/1
Kraj: Mohelno
Poštna številka: 67575
Krajina: CZE
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.