Publications Office of the EU
Malta-Floriana: Storitve sprejemov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Malta-Floriana: Storitve sprejemov

  • Uverejnené
    01/03/2019
  • Rok
    02/04/2019
  • Preklicano
    14/06/2019
  • Danes
    06/09/2026
Status
Canceled
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Department of Contracts
Kraj izvajanja
NUTS code: MT00 Malta
Naslov kupca
NUTS code: MT Malta
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79992000 Storitve sprejemov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Tender for the provision of assistant clerical support workers within the Ministry of Education and Employment — CT2410/2018.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.etenders.gov.mt/epps/cft/prepareViewCfTWS.do?resourceId=5297513
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
02/04/2019 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Postopek je zaključen
Oddaja naročil
Postopek je zaključen
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.