Publications Office of the EU
Nemčija-Pforzheim: Gradbena dela na telovadnicah - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Pforzheim: Gradbena dela na telovadnicah

  • Uverejnené
    15/07/2020
  • Rok
    25/08/2020
  • Odpiranje ponudb
    25/08/2020
  • Oddano
    02/10/2020
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Stadt Pforzheim
Kraj izvajanja
NUTS code: DE129 Pforzheim, Stadtkreis
Naslov kupca
NUTS code: DE129 Pforzheim, Stadtkreis
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45212222 Gradbena dela na telovadnicah
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
0.01 EUR
Referenčna številka ponudbe
GM 2020.47
Opis

Verblendmauerwerk.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Stadt Pforzheim
Poštni naslov: Neues Rathaus, Marktplatz 1
Kraj: Pforzheim
Koda NUTS: DE129
Poštna številka: 75175
Krajina: DEU
Kontaktna oseba: Personal- und Organisationsamt – Zentrale Vergabestelle
Glavni naslov: www.pforzheim.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
25/08/2020 10:00
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
0.01 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Bauceram GmbH
Poštni naslov: Am Tonschuppen 2
Kraj: Alfter
Poštna številka: 53347
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.