Publications Office of the EU
Świadczenie usług wsparcia technicznego dla urządzeń i oprogramowania infrastruktury serwerowej - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Świadczenie usług wsparcia technicznego dla urządzeń i oprogramowania infrastruktury serwerowej

  • Uverejnené
    26/06/2026
  • Rok
    28/07/2026
  • Odpiranje ponudb
    28/07/2026
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Centralny Ośrodek Informatyki
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Gospodarska panoga (glavna CPV)
72611000 Storitve tehnične računalniške podpore
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
COI-ZAK.262.25.2026
Opis

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wsparcia technicznego dla urządzeń i oprogramowania infrastruktury serwerowej. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający w myśl art. 139 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE dalej „RODO”. 5. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy eZamówienia Urzędu Zamówień Publicznych - https://ezamowienia.gov.pl/pl/. 6. Zamawiający zastrzega, iż zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 7. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, według wymagań ściśle określonych w SWZ. 8. Zamawiający nie udzieli zamówienia jeśli zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dot. środków organizacyjnych w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (DZ. Urz. UE nr L 229/1 z późn. zm. z 31.7.2014) oraz wykluczy Wykonawcę w przypadku zaistnienia co najmniej jednej z przesłanek wykluczenia określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 514) – w celu potwierdzenia braku postaw do wykluczenia należy złożyć wraz z ofertą oświadczenie stanowiące załącznik nr 5 do Formularza oferty. 9. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot Umowy w następujących terminach: 9.1. Urządzenia, w tym Oprogramowanie, zostaną objęte Wsparciem Technicznym od dnia zakończenia obecnej usługi Wsparcia Technicznego lub dostarczenia danych dostępowych, o których mowa w pkt 5.1 OPZ (w zależności od tego, która data nastąpi później), przez okres 12 miesięcy, realizowanym przez producenta lub autoryzowanego partnera producenta Urządzeń. 9.2. Podzespoły zostaną objęte Wsparciem Technicznym przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru (lub zgodnie z punktem 3 Tabeli nr 6 OPZ), realizowanym przez producenta lub autoryzowanego partnera producenta Podzespołów. 9.3. Wykonawca dostarczy Podzespoły do Urządzeń w terminie maksymalnie 15 Dni Roboczych, licząc od dnia zawarcia Umowy. 9.4. W terminie maksymalnie do 3 Dni Roboczych, licząc od dnia zawarcia Umowy Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu wszelkie niezbędne i kompletne dane, w szczególności: a) oświadczenie producenta Urządzeń, certyfikat lub inny dokument potwierdzający objęcie Wsparciem Technicznym Urządzeń przez okres wskazany w pkt 4 OPZ; b) wszelkie niezbędne i kompletne dane dostępowe umożliwiające Zamawiającemu skorzystanie ze Wsparcia Technicznego, zawierające co najmniej unikatowy dla Zamawiającego login i hasło dostępu do witryny Wsparcia Technicznego lub adres e-mail do składania Zgłoszeń i numer telefonu do składania Zgłoszeń.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
28/07/2026 13:00
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Kryterium „Cena brutto” będzie rozpatrywana na podstawie ceny brutto za realizację zamówienia, podanej przez Wykonawcę w Formularzu Oferty. Zamawiający ofercie o najniższej cenie spośród ofert ocenianych przyzna 100,00 punktów, a każdej następnej zostanie przyporządkowana liczba punktów proporcjonalnie mniejsza.
Ponder (odstotek, točno) : 100
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.