Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Telekomunikacijske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Varšava: Telekomunikacijske storitve

  • Uverejnené
    08/06/2016
  • Rok
    28/07/2016
  • Oddano
    31/08/2016
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Centralny Zarząd Służby Więziennej
Kraj izvajanja
NUTS code: PL Polska
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
64200000 Telekomunikacijske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
4,878,048.78 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,711,361.42 PLN
Referenčna številka ponudbe
7/16/PA
Opis

Usługi telefonii komórkowej.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
4,878,048.78 PLN
Končna pogodbena vrednost
2,711,361.42 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Orange Polska
Poštni naslov: Al. Jerozolimskie 160
Kraj: Warszawa
Poštna številka: 02-326
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.