Publications Office of the EU
Norveška-Lillehammer: Upravljanje kakovosti zraka - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Norveška-Lillehammer: Upravljanje kakovosti zraka

  • Uverejnené
    01/04/2017
  • Rok
    08/05/2017
  • Odpiranje ponudb
    08/05/2017
  • Oddano
    28/06/2017
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Statens vegvesen Region øst
Kraj izvajanja
NUTS code: NO Norge
Naslov kupca
NUTS code: NO Norge
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90731100 Upravljanje kakovosti zraka
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,300,000.00 NOK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,204,260.00 NOK
Referenčna številka ponudbe
17/40280
Opis

The contracting authority would like tenders for two complete monitoring stations for local air quality.
Complete means: 2 monitoring sheds, one shall be a mobile monitoring station whilst the other shall be a complete station. Instruments (with the necessary equipment) for monitoring PM10, PM2.5 and NOx shall also be included in the stations. The monitoring stations shall be located in Lørenskog municipality and at Ulven in Oslo respectively.
In addition we would like to use the same delivery to procure the necessary instruments for a monitoring station located at Kransen in Moss.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Statens vegvesen Region øst
Nacionalna registracijska številka: 971 032 081
Poštni naslov: Østensjøveien 34
Kraj: Oslo
Koda NUTS: NO
Poštna številka: 0667
Krajina: NOR
Kontaktna oseba: Nina Martinsen
Glavni naslov: www.vegvesen.no
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
08/05/2017 12:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
1,300,000.00 NOK
Končna pogodbena vrednost
1,204,260.00 NOK
Oddaja naročil
Uradno ime: Industriell måleteknikk AS
Poštni naslov: PB 158, Skårersletta 6D
Kraj: Skårer
Poštna številka: 1421
Krajina: NOR
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.