Publications Office of the EU
Danska-Odense: Pohištvo - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Danska-Odense: Pohištvo

  • Uverejnené
    23/09/2022
  • Rok
    20/10/2022
  • Odpiranje ponudb
    21/10/2022
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Social – og Sundhedsskolen Fyn
Kraj izvajanja
NUTS code: DK031 Fyn
Naslov kupca
NUTS code: DK031 Fyn
Gospodarska panoga (glavna CPV)
39100000 Pohištvo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
8,000,000.00 DKK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Rammeaftale vedrørende løbende anskaffelser af møbler og inventar

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Social – og Sundhedsskolen Fyn
Nacionalna registracijska številka: 29575746
Poštni naslov: Blangstedgårdsvej 4
Kraj: Odense
Koda NUTS: DK031
Poštna številka: 5220
Krajina: DNK
Kontaktna oseba: Thomas Falslund Kjeldsen
Glavni naslov: https://dropbinder.com/index.php?r=tender/view&id=186
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
21/10/2022 12:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
8,000,000.00 DKK
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.