Publications Office of the EU
Portugalska-Barcelos: Storitve čiščenja pisarn, šol in pisarniške opreme - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalska-Barcelos: Storitve čiščenja pisarn, šol in pisarniške opreme

  • Uverejnené
    08/07/2020
  • Rok
    05/08/2020
  • Odpiranje ponudb
    06/08/2020
  • Oddano
    30/09/2020
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Instituto Politécnico do Cávado e do Ave
Kraj izvajanja
NUTS code: PT112 Cávado
Naslov kupca
NUTS code: PT Portugal
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90911000 Storitve čiščenja stanovanj, zgradb in oken
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
654,765.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
624,104.25 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Aquisição de serviços de higiene e limpeza e fornecimento de consumíveis para WC, para as instalações do Instituto Politécnico do Cávado e do Ave (IPCA), em Barcelos, Braga, Taipas e Vila Nova de Famalicão.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Instituto Politécnico do Cávado e do Ave
Nacionalna registracijska številka: 503494933
Poštni naslov: Campus do IPCA
Kraj: Barcelos
Koda NUTS: PT
Poštna številka: 4750-810
Krajina: PRT
Glavni naslov: https://ipca.pt/
Po elektronski pošti:
https://www.acingov.pt
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
06/08/2020 08:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
654,765.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
624,104.25 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: KGServices, Lda.
Poštni naslov: Rua Melquíades Marques, 3, 4C
Kraj: Cacém
Poštna številka: 2735-573
Krajina: PRT
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.