Publications Office of the EU
Nemčija-Braunschweig: Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Braunschweig: Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve

  • Uverejnené
    03/08/2021
  • Rok
    16/09/2021
  • Oddano
    01/02/2022
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Staatliches Baumanagement Braunschweig
Kraj izvajanja
NUTS code: DE91B Wolfenbüttel
Naslov kupca
NUTS code: DE911 Braunschweig, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
347,256.75 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
343,654.28 EUR
Referenčna številka ponudbe
11080 E9 0001
Opis

Die Ostfalia möchte am Standort Wolfenbüttel den Neubau einer Sport- und Bewegungshalle realisieren. Auf der ehemaligen Kasernenanlage "Am Exer" soll die bestehende Sporthalle durch einen Neubau ersetzt werden. Die abgängige Bausubstanz der Be-standshalle (Baujahr 1939) sowie nutzerseitige Anforderungen machen einen Neubau erforderlich. Dieser ist als teilbare Zweifeldsporthalle inkl. Nebenraumprogramm konzipiert und wird programmatisch durch einen Schulungsraum sowie einen Kraft- und Gymnastikraum ergänzt.
Die Nutzung soll neben dem allgemeinen Hochschulsport vor allem durch die Fakultät Soziale Arbeit stattfinden. Darüber hinaus sind die Durchführung von Veranstaltungen wie Turniere des Hochschulsports und Sportangebote für Mitarbeiter geplant.
Die neue Sporthalle soll den Anforderungen des integrierten Breitensportes unter Berücksichtigung des vorgegebenen Raumbedarfes gerecht werden. Dies bedeutet vorab die Barrierefreiheit nach "Arbeitshilfe für das barrierefreie Bauen (Land)/ Leitfaden Barrierefreies Bauen (Bund)" für das gesamte Gebäude.
Der grundsätzliche Ansatz ist hier eine gesellschaftliche Integration, also im Speziellen die Gestaltung der Räumlichkeiten in der Form, dass sie der Ausübung von paralympischen Sportarten gerecht werden. Das beinhaltet beispielsweise die gemeinsame Ausübung des Sports, z.B. Rollstuhl-Basketball, von Menschen mit und ohne Einschränkungen.
Eine konkrete Aufgabenbeschreibung ist den Vergabeunterlagen beigefügt.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://vergabe.niedersachsen.de/Satellite/notice/CXQ6YY5DHA5
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
347,256.75 EUR
Končna pogodbena vrednost
343,654.28 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: pfitzner moorkens architekten PartG mbB
Poštni naslov: Bödekerstraße 85
Kraj: Hannover
Poštna številka: 30161
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.