Publications Office of the EU
Poljska-Sieradz: Razna živila - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Poljska-Sieradz: Razna živila

  • Uverejnené
    05/11/2016
  • Rok
    14/12/2016
  • Odpiranje ponudb
    14/12/2016
  • Oddano
    30/12/2016
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Gmina miasto Sieradz
Kraj izvajanja
NUTS code: PL714 Sieradzki
Naslov kupca
NUTS code: PL714 Sieradzki
Gospodarska panoga (glavna CPV)
15800000 Razna živila
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
159,286.81 PLN
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
8
Referenčna številka ponudbe
WOR-Z.271.44.2016
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa żywności dla Przedszkola Nr 4 Słoneczne przedszkole w Sieradzu w ilości określonej szczegółowo w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Gmina Miasto Sieradz
Nacionalna registracijska številka: 827-22-37-737
Poštni naslov: pl. Wojewódzki 1
Kraj: Sieradz
Koda NUTS: PL116
Poštna številka: 98-200
Krajina: POL
Kontaktna oseba: Jowita Olczyk
Glavni naslov: www.sieradz.eu
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
14/12/2016 11:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.