Publications Office of the EU
RO-Sfântu Gheorghe: Storitve odobravanja kreditov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Sfântu Gheorghe: Storitve odobravanja kreditov

  • Uverejnené
    09/03/2012
  • Rok
    24/04/2012
  • Odpiranje ponudb
    24/04/2012
  • Oddano
    29/05/2012
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Judetul Covasna
Kraj izvajanja
NUTS code: RO123 Covasna
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
66113000 Storitve odobravanja kreditov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
4,500,000.00 RON
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3,030,000.00 RON
Referenčna številka ponudbe
12327 din 20.12.2011
Opis

Contractarea unei finantari revolving in valoare de 40 000 000 RON cu trageri succesive, cu o maturitate de 24 luni, cu dobanda ROBOR 1M + punctele procedurale practicate de ofertant in plus peste dobanda ROBOR 1M, care va avea ca finalitate asigurarea prefinantarii necesare implementarii investitiilor publice de interes judetean. Contractul de achizitie publica se va incheia sub conditie suspensiva, adica acesta va intra in vigoare si va produce efecte intre parti, numai daca autoritatea contractanta va obtine avizul favorabil al Comisiei de autorizare a imprumuturilor locale, cu privire la contractarea acestei finantari rambursabile, potrivit prevederilor H.G. nr. 9/2007 privind constituirea, componenta si functionarea Comisiei de Autorizare a Imprumuturilor Locale, modificata si completata prin H.G. nr.145/13.02.2008. In cazul neindeplinirii conditiei suspensive, respectiv in cazul in care contractarea liniei de credit nu va fi autorizata, autoritatea contractanta neobtinand avizul favorabil al Comisiei de autorizare a finantarilor rambursabile locale, contractul liniei de credit incheiat cu ofertantul care va fi declarat castigator, se desfiinteaza cu efect retroactiv chiar din momentul incheierii acestuia, cu toate consecintele juridice care decurg din aceasta situatie. Contractul de achizitie publica care urmeaza a fi incheiat constituie informatie de interes public si, in consecinta, nu va fi supus reglementarilor privind secretul bancar. Aceste specificatii vor constitui alaturi de altele, clauze obligatorii ale contractului de achizitie publica.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
24/04/2012 11:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
4,500,000.00 RON
Končna pogodbena vrednost
3,030,000.00 RON
Oddaja naročil
Uradno ime: OTP BANK Romania SA
Poštni naslov: Str. Buzesti 66-68, Sector 1
Kraj: Bucuresti
Poštna številka: 011017
Krajina: ROU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.