Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Deli turbin na vodno paro - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Poljska-Varšava: Deli turbin na vodno paro

  • Uverejnené
    20/01/2023
  • Rok
    28/02/2023
  • Oddano
    24/10/2023
  • Danes
    07/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
PGE Energia Ciepła S.A.
Kraj izvajanja
NUTS code: PL814 Lubelski
Naslov kupca
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Gospodarska panoga (glavna CPV)
42113100 Deli turbin na vodno paro
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,644,500.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
POST/PEC/PEC/ZSL/01366/2022
Opis

Przedmiotem Zamówienia są: Sukcesywne dostawy części zamiennych do remontów turbozespołu parowego dla PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Lublinie Wrotków
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – OPZ.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: PGE Energia Ciepła S.A.
Nacionalna registracijska številka: KRS: 0000013479
Poštni naslov: Budynek Skylight, XII p. przy ul. Złotej 59
Kraj: Warszawa
Koda NUTS: PL911
Poštna številka: 00-120
Krajina: POL
Kontaktna oseba: Andrzej Kamiński
Glavni naslov: www.pgeenergiaciepla.pl
Po elektronski pošti:
https://swpp2.gkpge.pl/app/demand/notice/public/current/list?USER_MENU_HOVER=currentNoticeList
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
2,644,500.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Ansaldo Energia S.p.A.
Poštni naslov:
Kraj: GENOVA
Poštna številka:
Krajina: ITA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.