Publications Office of the EU
Nemčija-Marburg: Polaganje mavčnih plošč - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Nemčija-Marburg: Polaganje mavčnih plošč

  • Uverejnené
    27/01/2023
  • Rok
    07/03/2023
  • Odpiranje ponudb
    07/03/2023
  • Oddano
    15/05/2023
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Landkreis Marburg-Biedenkopf
Kraj izvajanja
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
Naslov kupca
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45324000 Polaganje mavčnih plošč
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
415,890.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
500,214.84 EUR
Referenčna številka ponudbe
2023000358
Opis

Es wird beabsichtigt am Oberstufengebäude der Gesamtschule Kirchhain, Alfred-Wegener-Schule, eine umfassende Gebäudesanierung durchzuführen. Mit der umfassenden Gebäudesanierung wird neben einer energetischen Sanierung der thermischen Außenhülle, der Haustechnik, ein Brandschutzkonzept umgesetzt. Das zweigeschossige Bestandsgebäude wird bis auf die Rohbaukonstruktion entkernt und an zwei Seiten ca. 9 x 35 m angebaut. Es sind Fundamente für Holzrahmenbaufassaden zu erstellen. Im Gebäude sind Umbauten mit Betonschneidarbeiten auszuführen. Eine angrenzende Pausenhalle wird bis auf die Bodenplatte abgebrochen und neu erstellt.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/565d7de6-b4bf-412a-9e3d-666b9e25add9
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
07/03/2023 10:15
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
415,890.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
500,214.84 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Akudeck GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Kirchhain
Poštna številka: 35274
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.