Publications Office of the EU
Francija-Avignon: Storitve serviranja obrokov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Avignon: Storitve serviranja obrokov

  • Uverejnené
    25/04/2018
  • Rok
    25/05/2018
  • Odpiranje ponudb
    01/06/2018
  • Oddano
    06/08/2018
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
CCAS Avignon
Kraj izvajanja
NUTS code: FRL06 Vaucluse
Naslov kupca
NUTS code: FRL06 Vaucluse
Gospodarska panoga (glavna CPV)
55320000 Storitve serviranja obrokov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,340,561.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
326,404.20 EUR
Referenčna številka ponudbe
2018FCS01
Opis

Fourniture de repas préparés en liaison froide et de goûters pour les structures petite enfance du Centre communal d'action sociale de la Ville d'Avignon. le nombre de repas par an varie entre 88000 à 97000. le nombre de goûters varie entre 80000 et 92000. Le nombre de PAI varie entre 2500 repas et 4500 goûters.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: CCAS Avignon
Poštni naslov: 4 avenue de Saint-Jean
Kraj: Avignon Cedex 1
Koda NUTS: FRL06
Poštna številka: 84010
Krajina: FRA
Glavni naslov: http://www.ccas-avignon.fr
Po elektronski pošti:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2018_mv4MDERbP6
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
01/06/2018 08:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
1,340,561.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
326,404.20 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: SAS Terres de cuisine
Poštni naslov: ZA La Horsière
Kraj: Rognonas
Poštna številka: 13870
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.