Publications Office of the EU
Italija-Olbia: Vozila za stiskanje odpadkov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Italija-Olbia: Vozila za stiskanje odpadkov

  • Uverejnené
    27/12/2023
  • Rok
    06/02/2024
  • Odpiranje ponudb
    06/02/2024
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
CONSORZIO INDUSTRIALE PROVINCIALE NORD EST SARDEGNA - GALLURA
Kraj izvajanja
NUTS code: ITG2D Sassari
Naslov kupca
NUTS code: ITG2 Sardegna
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34144512 Vozila za stiskanje odpadkov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
416,340.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
502-2022
Opis

Predmet naročila je dobava komortatorja za rabljene odpadke vrste Bomag RB1172 RB-4 ali enakovredne storitve za uporabo v sektorju higiene okolja Cipnes Gallura z rednim vzdrževanjem „celotne storitve“, ki traja 36 mesecev, kot je podrobno opisano v posebnih specifikacijah, priloženih razpisni dokumentaciji.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: CONSORZIO INDUSTRIALE PROVINCIALE NORD EST SARDEGNA - GALLURA
Poštni naslov: via Zambia, 7
Kraj: Olbia
Koda NUTS: ITG2
Poštna številka: 07026
Krajina: ITA
Kontaktna oseba: Ing. Giovanni Maurelli
Glavni naslov: http://www.cipnes.it
Po elektronski pošti:
https://cipnes.acquistitelematici.it/list/tender/procedure-gara
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
06/02/2024 16:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
416,340.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.