Publications Office of the EU
Združeno kraljestvo-Coventry: Specialna vozila - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Združeno kraljestvo-Coventry: Specialna vozila

  • Uverejnené
    23/10/2018
  • Rok
    19/11/2018
  • Preklicano
    11/12/2018
  • Danes
    31/08/2026
Status
Canceled
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
University of Warwick
Kraj izvajanja
NUTS code: UKG33 Coventry
Naslov kupca
NUTS code: UKG33 Coventry
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34114000 Specialna vozila
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
3
Referenčna številka ponudbe
CJ-10-18-WMG-CAT-LEARSEATS-RH
Opis

Ta razpis je bil preklican pred oddajo naročila. Skupina Univerze v Warwicku Manufacturing Group ima zahtevo za projekt spremljanja uličnega sedeža. Ta razpis obsega tri sklope:
Sklop 1: Dobava strojne opreme, mehanskega oblikovanja in gradnje,
Sklop 2: Zasnova in namestitev krmilnih in električnih vodnikov,
Sklop 3: Programiranje in povezovanje programske opreme.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: University of Warwick
Poštni naslov: Procurement and Insurance Services
Kraj: Coventry
Koda NUTS: UKG33
Poštna številka: CV4 7AL
Krajina: GBR
Kontaktna oseba: Ann-Marie Cooper
Glavni naslov: www.warwick.ac.uk
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
19/11/2018 12:05
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.