Publications Office of the EU
Nemčija-Bad Belzig: Obdelovalni stroji, ki se upravljajo z laserjem in centri za strojno obdelavo - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Bad Belzig: Obdelovalni stroji, ki se upravljajo z laserjem in centri za strojno obdelavo

  • Oddano
    15/09/2023
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Landkreis Potsdam-Mittelmark
Kraj izvajanja
NUTS code: DE40E Potsdam-Mittelmark
Naslov kupca
NUTS code: DE40E Potsdam-Mittelmark
Gospodarska panoga (glavna CPV)
42610000 Obdelovalni stroji, ki se upravljajo z laserjem in centri za strojno obdelavo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
0.01 EUR
Referenčna številka ponudbe
33-2022 EU Los 1
Opis

Der Auftraggeber beabsichtigt, eine Lasercutter-Lösung zu beschaffen, mittels derer in verschiedenen Unterrichtsfächern Gebrauchsgegenstände modelliert und hergestellt werden sollen. Innerhalb des hier gegenständlichen Loses 1 sollen die folgenden Leistungen beschafft werden:
- Lieferung eines Lasercutters,
- Lieferung einer Absauganlage,
- Lieferung von Kabeln und Zubehör,
- Lieferung eines PC-Systems inkl. einer Software zur Jobsteuerung,
- Leistungen zum Aufbau und zur Inbetriebnahme der Lieferkomponenten,
- Leistungen zur Instandhaltung für die Folgejahre und
- Leistungen zur Aufrechterhaltung des Betriebs und zur Weiterentwicklung des Gesamtsystems

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
0.01 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Kyub GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Potsdam
Poštna številka: 14482
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.