Publications Office of the EU
Francija-Toulon: Informacijski sistemi in strežniki - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Toulon: Informacijski sistemi in strežniki

  • Uverejnené
    27/02/2016
  • Rok
    20/04/2016
  • Oddano
    13/06/2016
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Conseil général du Var
Kraj izvajanja
NUTS code: FRL05 Var
Naslov kupca
NUTS code: FRL05 Var
Gospodarska panoga (glavna CPV)
48800000 Informacijski sistemi in strežniki
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
192,228.91 EUR
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
15s0103
Opis

La présente consultation est lancée dans le cadre du projet «Var Mobile Sans Contact» proposé par le Fonds national pour la société Numérique retenu pour l'appel à projet ville numérique portant sur le développement et le déploiement de services mobiles sans contact.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for one or more lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.