Publications Office of the EU
Nemecko-Überlingen: Stavebné práce na stavbe podzemných parkovísk - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Überlingen: Stavebné práce na stavbe podzemných parkovísk

  • Udelenie zákazky
    28/06/2018
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Stadtwerke Überlingen GmbH
Miesto plnenia
NUTS code: DE147 Bodenseekreis
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE147 Bodenseekreis
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45223310 Stavebné práce na stavbe podzemných parkovísk
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
2,581,530.96 EUR
Referenčné číslo ponuky
ma-swü-2018-02
Opis

Rohbauarbeiten

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
2,581,530.96 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Josef Hebel GmbH und Co. KG
Poštová adresa: Riedbachstr. 9
Mesto: Memmingen
PSČ: 87700
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.