Publications Office of the EU
Írsko-Dublin: Poskytovanie hodnotiacich služieb nadácii Eurofound na podporu programu monitorovania a hodnotenia na obdobie rokov 2013 – 2016 - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Írsko-Dublin: Poskytovanie hodnotiacich služieb nadácii Eurofound na podporu programu monitorovania a hodnotenia na obdobie rokov 2013 – 2016

  • Udelenie zákazky
    19/09/2013
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
79419000 Hodnotiace konzultačné služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
230,000.00
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
400,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
2013/0434/3049.
Opis

Nadácia Eurofound uzatvorila 2 rámcové zmluvy na podporu Eurofoundu pri realizácii jej programu hodnotenia v období rokov 2013 – 2016 s týmito službami:
— program spokojnosti zákazníkov a spätnej väzby (časť 1),
— hodnotiace služby (časť 2).

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
230,000.00
Konečná hodnota zákazky
400,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Market and Opinion Research International (trading as IPSOS MORI)
Poštová adresa: MORI House, 79–81 Borough Road
Mesto: London
PSČ: SE1 1FY
Krajina: GBR
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.