Publications Office of the EU
Taliansko-Rím: Prenájom alebo predaj budov - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Taliansko-Rím: Prenájom alebo predaj budov

  • Uverejnené
    03/08/2021
  • Lehota
    31/08/2021
  • Otváranie ponúk
    31/08/2021
  • Udelenie zákazky
    23/09/2021
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Comando Generale dell'Arma dei Carabinieri - Centro Unico Contrattuale
Miesto plnenia
NUTS code: ITI43 Roma
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ITI43 Roma
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
70310000 Prenájom alebo predaj budov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
193,200.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
184,003.68 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

rental service of premises for the conduct of written tests for the public competition for examinations for the enrollment of no. 2,929 Carabinieri students in four-year firm (CAR21).

Metóda predkladania
Elektronicky:
www.acquistinretepa.it
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
31/08/2021 09:30
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
193,200.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
184,003.68 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: FIERA ROMA S.r.l.
Poštová adresa: Via Portuense n. 1645/1647
Mesto: Roma
PSČ: 00148
Krajina: ITA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.