Publications Office of the EU
Servizio di verifica del progetto di fattibilita' tecnica economica e del progetto esecutivo (opzione) afferente a servizio integrato di interventi di efficientamento energetico - Comune di Piacenza. - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servizio di verifica del progetto di fattibilita' tecnica economica e del progetto esecutivo (opzione) afferente a servizio integrato di interventi di efficientamento energetico - Comune di Piacenza.

  • Uverejnené
    13/03/2025
  • Lehota
    28/03/2025
  • Otváranie ponúk
    31/03/2025
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Comune di Piacenza
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ITH51 Piacenza
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71248000 Dohľad nad projektom a dokumentáciou
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
462,053.52 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

affidamento del servizio di verifica del progetto di fattibilitàtecnica economica e del progetto esecutivo (opzionale) afferente al Servizio integrato di interventi di efficientamento energetico e gestione e conduzione degli impianti di climatizzazione estiva ed invernale e degli impianti elettrici degli immobili comunali, nonché degli impianti di pubblica illuminazione, degli impianti semaforici, compresa la fornitura dei vettori energetici e l'implementazione e gestione di sistemi di Smart City e fibra ottica, installati e da installarsi sul territorio del Comune di Piacenza.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
31/03/2025 09:30
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: quality
Opis: PROFESSIONALITA ED ADEGUATEZZA DELL'OPERATORE ECONOMICO
Váha (percentá, presne): 30
Kritérium:
Typ: quality
Opis: CARATTERISTICHE TECNICO METODOLOGICHE DELL'OFFERTA
Váha (percentá, presne): 45
Kritérium:
Typ: quality
Opis: CRITERIO PREMIANTE
Váha (percentá, presne): 5
Kritérium:
Typ: price
Opis: Prezzo
Váha (percentá, presne): 20
Odhadovaná hodnota
462,053.52 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.