Publications Office of the EU
Furnizarea de sisteme de monitorizare continua a glicemiei si consumabile Pompa Diabet - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Furnizarea de sisteme de monitorizare continua a glicemiei si consumabile Pompa Diabet

  • Uverejnené
    25/06/2024
  • Lehota
    07/08/2024
  • Otváranie ponúk
    07/08/2024
  • Udelenie zákazky
    19/11/2024
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: RO211 Bacău
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33124130 Diagnostický spotrebný materiál
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
19,711,799.00 RON
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
8
Referenčné číslo ponuky
4278728_2024_PAAPD1490964
Opis

Furnizare de Sisteme de monitorizare continua a glicemiei si Consumabile Pompa Diabet conform CAIET DE SARCINI, prin încheierea unui Acord Cadru- 48 luni cu operatorii economici ai căror ofertă admisibilă se va poziționa pe locul 1,2, 3 în clasamentul întocmit în baza criteriului de atribuire menționat la punctul II.2.5 din Fișa de date a achiziției. Atentie! Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 20 zile Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare care au fost adresate in termenul prevazut in anuntul de participare, in a 11 zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor/candidaturilor. Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari /informatiilor suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit la pct.-ul invocat mai sus.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.e-licitatie.ro
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.e-licitatie.ro
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
07/08/2024 14:00
Miesto plnenia
Kód CPV
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.