Publications Office of the EU
Nemecko-Lüdenscheid: Stroje na spracovanie údajov (hardvér) - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Lüdenscheid: Stroje na spracovanie údajov (hardvér)

  • Uverejnené
    25/05/2018
  • Lehota
    03/07/2018
  • Otváranie ponúk
    03/07/2018
  • Udelenie zákazky
    06/08/2018
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Märkischer Kreis
Miesto plnenia
NUTS code: DEA58 Märkischer Kreis
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DEA58 Märkischer Kreis
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
30210000 Stroje na spracovanie údajov (hardvér)
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
206,800.00 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
3
Referenčné číslo ponuky
18-51-L-51
Opis

Lieferung von 239 Desktop-PC, 382 TFT-Monitoren und 31 CAD-Rechner

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Märkischer Kreis
Poštová adresa: Heedfelder Straße 45
Mesto: Lüdenscheid
Kód NUTS: DEA58
PSČ: 58509
Krajina: DEU
Hlavná adresa: www.maerkischer-kreis.de
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
03/07/2018 12:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.