Publications Office of the EU
Nemecko-Mníchov: Mikroskopy - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Nemecko-Mníchov: Mikroskopy

  • Uverejnené
    21/11/2019
  • Lehota
    07/01/2020
  • Otváranie ponúk
    07/01/2020
  • Udelenie zákazky
    07/02/2020
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Klinikum der Universität München AöR
Miesto plnenia
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
38510000 Mikroskopy
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
515,500.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
409,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
2019/S 225-551347
Opis

Das KUM hat für seine Abteilung für Handchirurgie und Plastische Chirurgie am Standort Innenstadt den Auftrag über die Lieferung eines OP-Mikroskops und hierfür einen Wartungsvertrag über den Zeitraum von 5 Jahren nach Ablauf der Gewährleistung zu den Bedingungen dieser Vergabeunterlagen vergeben.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.auftraege.bayern.de
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
07/01/2020 10:00
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
515,500.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
409,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Firma Carl Zeiss Meditec Vertriebsgesellschaft mbH
Poštová adresa: Rudolf-Eber-Straße 11
Mesto: Oberkochen
PSČ: 73447
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.