Publications Office of the EU
DODANIE DISTRIBÚCIEHO A ZÁKAZNÍKOVÉHO TABUĽKY TYPU I a II - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

DODANIE DISTRIBÚCIEHO A ZÁKAZNÍKOVÉHO TABUĽKY TYPU I a II

  • Uverejnené
    22/12/2025
  • Lehota
    26/01/2026
  • Otváranie ponúk
    26/01/2026
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
31214520 Rozvodná doska pre stredné napätie
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
13,040,020.00
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Počet častí
3
Referenčné číslo ponuky
507404
Opis

DODANIE DISTRIBÚCIEHO A ZÁKAZNÍKOVÉHO TABUĽKY TYPU I a II

Metóda predkladania
Elektronicky:
www.marketsite.gr
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
www.marketsite.gr
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
26/01/2026 12:00
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.