Publications Office of the EU
Francúzsko-La Colle-sur-Loup: Nástroje - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Francúzsko-La Colle-sur-Loup: Nástroje

  • Uverejnené
    26/06/2018
  • Lehota
    03/08/2018
  • Udelenie zákazky
    25/09/2018
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Commune de la Colle-sur-Loup
Miesto plnenia
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
44510000 Nástroje
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
440,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
440,000.00 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
6
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Fourniture d'articles et de matériaux (plomberie, peinture, maçonnerie, électricité, quincaillerie, outillage) pour les services de la commune de La Colle-sur-Loup — 6 lots.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Service commande publique
Poštová adresa: chemin du Canadel
Mesto: La Colle-sur-Loup
Kód NUTS: FRL03
PSČ: 06480
Krajina: FRA
Hlavná adresa: http://www.e-marches06.fr
Elektronicky:
https://www.marches-securises.fr
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.