Publications Office of the EU
Bulharsko-Kyustendil: Palivá - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulharsko-Kyustendil: Palivá

  • Uverejnené
    02/12/2016
  • Lehota
    04/01/2017
  • Otváranie ponúk
    05/01/2017
  • Udelenie zákazky
    01/06/2017
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Държавно ловно стопанство „Осогово“, Териториално поделение на „ЮЗДП“ ДП
Miesto plnenia
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Sídlo kupujúceho
NUTS code: BG415 Кюстендил
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
09100000 Palivá
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
115,757.20 BGN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
115,757.20 BGN
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Продължава от раздел II.1.1) ...„Осогово“ /ТП ДЛС „Осогово“/, по обособени позиции:
Позиция № 1: „Доставка на автомобилно гориво чрез карти за безналично плащане за нуждите на ТП ДЛС „Осогово“;
Позиция № 2: „Доставка на смазочни материали и автокозметика за нуждите на ТП ДЛС „Осогово“.
Зареждане на моторни превозни средства (МПС), притежавани от Държавно ловно стопанство „Осогово“ /ТП ДЛС „Осогово“/ с течни горива (бензин А-95Н, дизелово гориво и газ пропан — бутан), смазочни материали, антифриз, спирачна течност, добавки, течност за чистачки, чрез карти за безналично плащане. Прогнозните количества и параметрите са подробно описани в Техническата спецификация към документацията.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Държавно ловно стопанство „Осогово“ Териториално поделение на ЮЗДП ДП
Vnútroštátne registračné číslo: 2016275060180
Poštová adresa: ул. „Спартак“ № 52б
Mesto: Кюстендил
Kód NUTS: BG415
PSČ: 2500
Krajina: BGR
Kontaktná osoba: Катя Симеонова
Hlavná adresa: http://www.dls-osogovo.com
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
05/01/2017 10:30
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.