Publications Office of the EU
Poľsko-Katowice: Poisťovacie služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Katowice: Poisťovacie služby

  • Uverejnené
    22/09/2015
  • Lehota
    09/10/2015
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: PL22A Katowicki
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
66510000 Poisťovacie služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Počet častí
5
Referenčné číslo ponuky
KS/ZP/39/2015
Opis

Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczeniowe dla Kolei Śląskich Sp. z o.o. w zakresie ubezpieczenia mienia i odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadanego mienia i prowadzonej działalności, obejmujące następujące zadania:
1) zadanie nr 1: Ubezpieczenie casco pojazdów szynowych;
2) zadanie nr 2: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej oraz posiadanego mienia z sumą gwarancyjną 10 000 000 PLN na jedno i wszystkie zdarzenia (polisa podstawowa);
3) zadanie nr 3: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej oraz posiadanego mienia z sumą gwarancyjną 10 000 000 PLN na jedno i wszystkie zdarzenia (polisa nadwyżkowa poziom I);
4) zadanie nr 4: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej oraz posiadanego mienia z sumą gwarancyjną 20 000 000 PLN na jedno i wszystkie zdarzenia (polisa nadwyżkowa poziom II);
5) zadanie nr 5: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk oraz ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for one or more lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.