Publications Office of the EU
RFI - 1105601 UiO Life Sciences user equipment. K946.01.02 Dissolution tests with probes - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

RFI - 1105601 UiO Life Sciences user equipment. K946.01.02 Dissolution tests with probes

  • Oznámenie výsledkov
    24/06/2026
  • Odhad zverejnenia
    28/08/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Oznámenie výsledkov
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
STATSBYGG
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: NO081 Oslo
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
38500000 Kontrolné a testovacie prístroje
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
2026/3127
Opis

Statsbygg is constructing the new Life Science Building for the University of Oslo and Oslo University Hospital on behalf of the Ministry of Education and Research, with South-Eastern Norway Regional Health Authority as co-client. The building will provide workspace for approximately 1,600 employees and 1,600 students. Ground and excavation works commenced in the second quarter of 2019, and completion is planned for the end of 2026. The facility will bring together various academic environments to collaborate across disciplines, developing new solutions to major challenges in health and sustainability, with access to state-of-the-art equipment required to support world-class research, education, and innovation

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Nie je k dispozícii
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Nie je k dispozícii
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.