Publications Office of the EU
Súhrnná dodávka materiálu na terapiu podtlakom - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Súhrnná dodávka materiálu na terapiu podtlakom

  • Oznámenie výsledkov
    13/01/2025
  • Odhad zverejnenia
    01/04/2025
  • Uverejnené
    23/05/2025
  • Lehota
    12/06/2025
  • Otváranie ponúk
    13/06/2025
  • Udelenie zákazky
    13/10/2025
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Institut Català de la Salut
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES511 Barcelona
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
8,831,069.54 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
CS/CC00/1101434151/26/AMUP
Opis

Súhrnné dodávky materiálu na liečbu podtlakom pre centrá Katalánskeho inštitútu zdravia a centrá spojené s týmto postupom, Consorci Sanitari Alt Penedès-Garraf, Hospital de Cerdanya – EZÚS Európske zoskupenie územnej spolupráce a zdravie centrálneho Katalánska – Hospital de Berga

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://contractaciopublica.cat/ca/inici
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://contractaciopublica.cat/ca/inici
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
13/06/2025 10:30
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: cost
Opis: Valoración económica y fianciera
Váha (percentá, presne): 60
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Valoración técnica
Váha (percentá, presne): 40
Kritérium:
Typ: cost
Opis: Valoración económica y fianciera
Váha (percentá, presne): 60
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Valoración técnica
Váha (percentá, presne): 40
Kritérium:
Typ: cost
Opis: Valoración económica y fianciera
Váha (percentá, presne): 60
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Valoración técnica
Váha (percentá, presne): 40
Odhadovaná hodnota
8,831,069.54 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: KCI CLINIC SPAIN SL
Poštová adresa:
Mesto: MADRID
PSČ: 28001
Krajina:
Oficiálny názov: SMITH & NEPHEW,S.A.U.
Poštová adresa:
Mesto: ESPLUGUES DE LLOBREGAT
PSČ: 08950
Krajina:
Oficiálny názov: KCI CLINIC SPAIN SL
Poštová adresa:
Mesto: MADRID
PSČ: 28001
Krajina:
Oficiálny názov: SMITH & NEPHEW,S.A.U.
Poštová adresa:
Mesto: ESPLUGUES DE LLOBREGAT
PSČ: 08950
Krajina:
Oficiálny názov: LABORATORIOS HARTMANN, SA
Poštová adresa:
Mesto: MATARÓ
PSČ: 08302
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.