Publications Office of the EU
Uverejnenie úloh podnájmu Provincia Overijssel - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Uverejnenie úloh podnájmu Provincia Overijssel

  • Udelenie zákazky
    13/06/2024
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Provincie Overijssel
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: NL211 Noord-Overijssel
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
79900000 Rôzne obchodné služby a súvisiace služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
221853294
Opis

Ide o balík zadaných zákaziek na dynamický nákupný systém provincie Overijssel na obdobie 1. štvrťroka 2024. Na implementáciu DAS sa používa digitálna platforma https://werkenbijoverijssel.nl/inhuur/. 1

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Nie je k dispozícii
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Kwaliteit
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
1.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: website werken bij Overijssel, tijdelijke inhuur
Poštová adresa:
Mesto: Zwolle
PSČ: 8012EE
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.