Publications Office of the EU
Usluga zbrinjavanja ambalaže od plastike i plastike - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Usluga zbrinjavanja ambalaže od plastike i plastike

  • Uverejnené
    14/05/2024
  • Lehota
    17/06/2024
  • Otváranie ponúk
    17/06/2024
  • Udelenie zákazky
    25/07/2024
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
6. MAJ d. o. o.
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: HR036 Istarska županija
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90510000 Likvidácia a spracovanie odpadu
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
250,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
338,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
E-VV-04/24
Opis

Predmet nabave je zbrinjavanje ambalaže od plastike ključnog broja 15 01 02 i plastike ključnog broja 20 01 39. Zbrinjavanje podrazumijeva prijevoz i obradu otpada, a sve u skladu s Tehničkim karakteristikama i Troškovnikom te ostalim uvjetima naznačenim u ovoj dokumentaciji o nabavi. Usluga koja po kvaliteti odgovara propisima i uobičajenim standardima za takvu vrstu usluge.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://eojn.hr/tender-eo/9069
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://eojn.hr/tender-eo/9069
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
17/06/2024 09:00
Metóda zadávania zákazky
Cijena ponude
Odhadovaná hodnota
250,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
338,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: METIS d. d.
Poštová adresa:
Mesto: Bakar/Kukuljanovo
PSČ: 51227
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.