Publications Office of the EU
Rezervačný a prístupový systém pre vozidlá v spoločenstve ANNECY - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Rezervačný a prístupový systém pre vozidlá v spoločenstve ANNECY

  • Uverejnené
    13/05/2025
  • Lehota
    21/05/2025
  • Otváranie ponúk
    21/05/2025
  • Udelenie zákazky
    14/10/2025
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Ville d'ANNECY
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
48900000 Rôzne softvérové balíky a počítačové systémy
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
226,187.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
25FF-CP-0812-O
Opis

Predmetom tejto zmluvy je: Zavádzanie a údržba rezervačného systému vozidiel pre vozový park mesta Annecy – Nadobúdanie, zavádzanie a údržba systému kľúčovej skrine na zjednodušenie prístupu k vozidlám vozového parku mesta Annecy v bazéne

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1619138
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1619138
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
21/05/2025 14:00
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: quality
Opis: La qualité de mise en oeuvre
Váha (percentá, presne): 10
Kritérium:
Typ: quality
Opis: La valeur technique
Váha (percentá, presne): 40
Kritérium:
Typ: price
Opis: Le coût global
Váha (percentá, presne): 50
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
226,187.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: GIAUME INDUSTRIE ET RECHERCHE
Poštová adresa:
Mesto: Villeurbanne
PSČ: 69100
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.