Publications Office of the EU
Rumunsko-Drobeta-Turnu Severin: Pranie a chemické čistenie - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Drobeta-Turnu Severin: Pranie a chemické čistenie

  • Uverejnené
    19/02/2015
  • Lehota
    06/04/2015
  • Otváranie ponúk
    07/04/2015
  • Udelenie zákazky
    30/04/2015
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Spitalul Judetean – Tr. Severin
Miesto plnenia
NUTS code: RO413 Mehedinţi
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
98310000 Pranie a chemické čistenie
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
302,400.00 RON
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Servicii de spalatorie si curatatorie uscata, conform caietului de sarcini, valoarea estimata (in functie de care se vor elabora si evalua ofertele) este de 403 200 RON (pana la 31.12.2015), iar valoarea maxima 604 800 RON reprezinta valoarea estimata cu suplimentari.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
07/04/2015 18:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
302,400.00 RON
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: SC Budu Com Mixt SRL
Poštová adresa: B-dul Tudor Vladimirescu nr. 71
Mesto: Drobeta-Turnu Severin
PSČ: 220037
Krajina: ROU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.