Publications Office of the EU
Poradenské služby, plánovanie a nákup priestorov, monitorovanie a hodnotenie reklamných a komunikačných akcií mesta Zaragoza - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Poradenské služby, plánovanie a nákup priestorov, monitorovanie a hodnotenie reklamných a komunikačných akcií mesta Zaragoza

  • Uverejnené
    16/04/2025
  • Lehota
    14/05/2025
  • Otváranie ponúk
    25/09/2025
  • Udelenie zákazky
    30/12/2025
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Gobierno de Zaragoza
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES243 Zaragoza
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
79341200 Manažment reklamy
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,636,363.63 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
0071604-24
Opis

Poradenské služby, plánovanie a nákup priestorov, monitorovanie a hodnotenie reklamných a komunikačných akcií mesta Zaragoza

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
required
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
25/09/2025 09:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: price
Opis: 1. Condiciones económicas de descuentos aplicados en la compra de medios, según desglose de la cláusula 13.A.1 y el ANEXO X del PCAPE..
Váha (percentá, presne): 36
Kritérium:
Typ: quality
Opis: 2. Comisión de agencia (% de remuneración que aplicarán las empresas por el cursado de cada una de las acciones contratadas en cada medio/soporte), según desglose de cláusula 13.A.2 del PCAPE..
Váha (percentá, presne): 8
Kritérium:
Typ: quality
Opis: 3.a) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Servicio de adaptaciones de creatividad adicionales.
Váha (percentá, presne): 2
Kritérium:
Typ: quality
Opis: 3.b) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Servicio de formación al equipo de la Dirección General de Comunicación.
Váha (percentá, presne): 2
Kritérium:
Typ: quality
Opis: 3.c) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Perfil equipo adicional.
Váha (percentá, presne): 2
Kritérium:
Typ: quality
Opis: 3.d) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Agilidad en tiempos de respuesta.
Váha (percentá, presne): 1
Kritérium:
Typ: quality
Opis: 1 PROPUESTA TÉCNICA: Estrategia y desarrollo planteado justificando todas las acciones propuestas.
Váha (percentá, presne): 17
Kritérium:
Typ: quality
Opis: 2. PROPUESTA TÉCNICA: Públicos objetivos planteados, fuentes utilizadas y análisis realizado para establecerlos.
Váha (percentá, presne): 8
Kritérium:
Typ: quality
Opis: 3. PROPUESTA TÉCNICA: Selección de medios y/o soportes, justificando su idoneidad y los niveles de audiencia, notoriedad, cobertura y eficacia.
Váha (percentá, presne): 12
Kritérium:
Typ: quality
Opis: 4.1 PROPUESTA TÉCNICA. Plan de trabajo: Propuesta de organización y funcionamiento planteada.
Váha (percentá, presne): 3
Kritérium:
Typ: quality
Opis: 4.2 PROPUESTA TÉCNICA. Plan de trabajo: Modelo de informe de seguimiento y evaluación de campaña.
Váha (percentá, presne): 3
Kritérium:
Typ: quality
Opis: 5.1 PROPUESTA TÉCNICA: Fuentes oficiales del mercado publicitario que aporta el licitador adicionales a las requeridas en la cláusula 11.3 del PCAPE..
Váha (percentá, presne): 3
Kritérium:
Typ: quality
Opis: 5.2 PROPUESTA TÉCNICA:Herramientas de seguimiento, control, optimización y reporting.
Váha (percentá, presne): 3
Odhadovaná hodnota
1,636,363.63 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: AVANTE COMUNICACION, S.L.
Poštová adresa:
Mesto: LAS MATAS
PSČ: 28290
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.