Publications Office of the EU
Rumunsko-Bukurešť: Služby autorov, skladateľov, sochárov, zabávačov a iných samostatných umelcov - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Bukurešť: Služby autorov, skladateľov, sochárov, zabávačov a iných samostatných umelcov

  • Udelenie zákazky
    20/11/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Muzeul Național al Satului „Dimitrie Gusti”
Miesto plnenia
NUTS code: RO321 Bucureşti
Sídlo kupujúceho
NUTS code: RO321 Bucureşti
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
92312200 Služby autorov, skladateľov, sochárov, zabávačov a iných samostatných umelcov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
300.00
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
300.00 RON
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Cesiunea neexclusiva de drepturi patrimoniale conexe dreptului de autor asupra continutului operelor de arta grafica sau plastica — atelier de creatie (sorcove, cocarde tricolore), concepute si prezentate in cadrul actiunii „Satul spiridusilor” organizata de Muzeul National al Satului „Dimitrie Gusti” in perioada 17.11.–15.12.2018.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
300.00
Konečná hodnota zákazky
300.00 RON
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: PFA Voica T. Elena Luminița
Poštová adresa: Str. Barajul Argeș nr. 41A, sc. C, et. 1, ap. C6, sector 1
Mesto: București
PSČ: 014121
Krajina: ROU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.