Publications Office of the EU
Nemecko-Kolín: Prepisovacie služby, spracovanie textov a DTP služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Nemecko-Kolín: Prepisovacie služby, spracovanie textov a DTP služby

  • Uverejnené
    13/02/2019
  • Lehota
    18/03/2019
  • Otváranie ponúk
    18/03/2019
  • Udelenie zákazky
    01/08/2019
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Bundeszentrale für gesundheitliche Aufklärung
Miesto plnenia
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
79550000 Prepisovacie služby, spracovanie textov a DTP služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
336,134.45 EUR
Referenčné číslo ponuky
BZgA_2019_02
Opis

Der zu vergebende Auftrag umfasst die Übernahme der kontinuierlichen redaktionellen Betreuung und Weiterentwicklung des Webportals und Social Media-Kanäle der Jugendkampagne „Alkohol? Kenn dein Limit.“.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=237571
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
18/03/2019 14:00
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
336,134.45 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Aperto GmbH
Poštová adresa: Chausseestraße 5
Mesto: Berlin
PSČ: 10115
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.