Publications Office of the EU
Poľsko-Krakov: Servery - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Krakov: Servery

  • Uverejnené
    17/05/2013
  • Lehota
    24/06/2013
  • Otváranie ponúk
    24/06/2013
  • Udelenie zákazky
    17/07/2013
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Miesto plnenia
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
48820000 Servery
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
76,500.00 PLN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
73,055.00 PLN
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
KC-zp.272-337/13
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. serwerów dla jednostek organizacyjnych AGH, zgodnie z opisem zawartym w pkt 3.1 SIWZ.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for one or more lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
24/06/2013 10:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.