Publications Office of the EU
SE-Štokholm: Manažérske školenia - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SE-Štokholm: Manažérske školenia

  • Udelenie zákazky
    08/04/2011
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: SE110 Stockholms län
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
80532000 Manažérske školenia
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
3,448,000.00
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
10/4623
Opis

SKL har upphandlat programutförare för genomförandet av ett utvecklingsprogram för högre chefer inom kommun, landsting, regioner och bolag, det s.k. Toppledarprogrammet. Ambitionen är att det ska starta ett program per år. Tidpunkt för programmets start förläggs till september månad. Toppledarprogrammet ska vart och ett omfatta ca 20 utbildningsdagar under ett års tid och ha 24 deltagare. Största delen av programmet är förlagt till en kursgård i Sigtuna utanför Stockholm. I Toppledarprogrammet ingår även en utlandsresa.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
3,448,000.00
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.